Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Ubytování, Hotely, Apartmány, Penziony Bodedern, Velká Británie

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Bodedern bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování Bodedern, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Bodedern věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel Bodedern, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Chalupy Bodedern , Prázdninové domy Bodedern

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování Bodedern, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku Bodedern se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu Bodedern, apartmán Bodedern, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

zobrazeno: 1–4 (z 4)

Rhiwal Kitty Prázdninové domy, Bodedern

Prázdninové domy, Rhiwal Kitty
9.8

Bodedern, Velká Británie

Do centra města Bodedern: ~2.0 km | Zobrazit hotel na mapě

Rhiwal Kitty is a holiday home set in Bodedern. The holiday home features city views and is 11 km from Holyhead. The holiday home has 1 bedroom, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher. The bathroom is equipped with a bath or shower.

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu

Stabal Arthur Prázdninové domy, Bodedern

Prázdninové domy, Stabal Arthur
10

Bodedern, Velká Británie

Do centra města Bodedern: ~2.0 km | Zobrazit hotel na mapě

Stabal Arthur is a holiday home located in Bodedern. The property boasts city views. The holiday home features a TV, a well-equipped kitchen with a dishwasher and an oven, and a bathroom with a bath or shower. Free private parking is available at Stabal ...

Presaddfed Chalupy, Bodedern

Chalupy, Presaddfed
0

Bodedern, Velká Británie

Do centra města Bodedern: ~2.0 km | Zobrazit hotel na mapě

Presaddfed is a cottage in Bodedern with access to a garden. The accommodation is 10 km from Holyhead. The cottage is composed of 10 separate bedrooms, a fully equipped kitchen with an oven and a toaster, and 9 bathrooms. Towels and bed linen are provided.

Ysgubor Myfi Prázdninové domy, Bodedern

Prázdninové domy, Ysgubor Myfi
0

Bodedern, Velká Británie

Do centra města Bodedern: ~2.0 km | Zobrazit hotel na mapě

Ysgubor Myfi is a holiday home set in Bodedern. The property features free private parking. The holiday home features 1 bedroom, a TV, an equipped kitchen with a dishwasher and an oven, and a bathroom with a bath or shower. Holyhead is 11 km from the holiday home.